18585.
442. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Walter Richter: Das Orchideen-Jahr. Leipzig-Radebeul, 1988, Neumann Verlag. SzÃnes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.