18561.
442. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
5 000 HUF
Ifj. Dr. Rusznyák István: Korszerű húsnélküli táplálkozás. Útbaigazításokkal és konyhareceptekkel vese-, gyomor-, anyagcsere- stb. betegek diétás ellátására. 6 táblázattal, étrendi tanácsokkal, 358 recepttel és 94 összeállított menüvel. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma. 3. bővített kiadás. Kiadói papír kötésben, restaurált, kissé foltos borítóval, helyenként felvágatlan lapokkal, néhány lapszéli, szöveget nem érintő sérüléssel, modern védőborítóban.