18576.
442. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Dr. Szabó Zoltán: A szobai növények élete és gondozása. Népszerű Természettudományi Könyvtár 6. Bp., 1928, K. M. Természettudományi Társulat, 206+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.