Hevesi Sándor: Színház. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói egészvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000012/Hevesi-Sandor-Szinhaz-Bp-1938-Singer-es-Wolfner-Kiadoi-egeszvaszon-kotesben-szep-a~II2908257
2908257
18389
442
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Hevesi Sándor: Színház. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben, szép állapotban, hozzá Hevesi Sándor aláírt ex librise
: tg