Verne Gyula: A zöld sugár függelékül: Tíz órán át a vadászaton. Verne Gyula összegyűjtött munkái. Ford.: Zempléni Gyula. Bp.,é.n. Eisler. Korabeli enyhén sérült félvászon kötésben