Jack London: A magas északon. Ford.: Bartos Zoltán. Bp., 1924., Nova. A borító Galambos Margit munkája. Kiadói art-deco aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.