Illyés Gyula: Oroszország. Uti jegyzetek. Bp.,[1934],Nyugat, (Hungária-ny.), 221+2 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Első kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés .