Huttkay Lipót: A nő Társadalmunkban és az Örök Ember.
Eger, 1899. (Egri Lyceum). 1 t. (litografált díszcímlap), 2 sztl. lev. 205 l. 1 sztl. lev Aranyozott gerincű kiadói vászon-kötésben