18876.
442. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Dóczy Lajos munkái 3 kötete: III. köt.: Széchy Mária. Történeti színmű. Második kiadás.; VI. köt.: Schiller költeményei. Ford.: Dóczi Lajos. Második kiadás.; IX. köt.: Schiller: Wallenstein. Drámai költemény három részben. Ford.: Dóczi Lajos. Bp., én., Wodianer F. és Fiai (Lampel R.) Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foltos szennylapokkal.