1800 Neuer Schrieb Calender Calendarium um in usum utrisque ecclesiae Buda, 1800. Univers Pestanae Typ. 436 h. +36 sztl lev. Dekoratív aranyozott osztrák és magyar címerrel díszített vaknyomott kartonált papírkötésben, gerincén sérült.