Gläser

Zahl der Lose: 258

Ólomkristály gyümölcsös készlet, hibátlan, 7 db, d: 16,5-29cm
11513.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1900 Francia üveg keksz tartó, kézzel festett savmaratott üveg, díszes fém szerelékkel, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11514.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Karcagi irizáló üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28,5 cm, ritkaság!
11515.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Biedermeier fúvott üveg emlékpohár, többrétegű, hámozott üveg, felületén csiszolt, bíborpácolt réteg. Egyik oldalán tölgyágak között Kossuth-címer, a másik oldalán gravírozott szegélyű kerek kartusban Emlékül felirat látható. Korának megfelelő kopásokkal. 1880 körül. m: 13,5 cm
11516.

Biedermeier fúvott üveg emlékpohár, többrétegű, hámozott üveg, felületén csiszolt, bíborpácolt réteg. Egyik oldalán tölgyágak között Kossuth-címer, a másik oldalán gravírozott szegélyű kerek kartusban "Emlékül" felirat látható. Korának megfelelő kopásokkal. 1880 körül. m: 13,5 cm

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Bordó üveg címeres antik emlék pohár. Kézzel festett, szakított, kis kopással 12,5 cm
11517.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
11
Nagy méretű cseh anyagában színezett üveg kínáló, lekopott címkével, minimális kopottsággal, h: 46 cm, m: 11 cm
11518.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Muránói díszváza, kézzel festett, plasztikus virágszirmokkal, aranyozott, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
11519.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1900 körül, hullámos szélű metszett pohár, kopásokkal.  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11520.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Karcag-Beregfürdő: Nagy méretű váza. Millenium 2000. Limitált kiadás. Homokfúvott, gravírozott, hibátlan 55 cm
11521.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11522.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1900 hasas piros parfümflakon javított üvegdugójával 15 cm
11523.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
11524.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF