1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és "WILH. KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel T:AU,XF / Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with "WILH. KUNZ - WIEN X" maker's mark on suspension ring C:AU,XF NMK.: 223.