Bücher: Technik

Zahl der Lose: 16

Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Bp., 2001, Osiris Kiadó. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17980.

Rufpreis:
6 000 HUF
17981.

Rufpreis:
2 000 HUF
Neumann János: A számológép és az agy. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Szalai Sándor. Bp., 1972, Gondolat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17982.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Horváth Attila - Kádár Lehel - Kerkápoly Endre: Utak és járművek. A Szovjetunió közlekedése. Bp., 1975, Magyar-Szovjet Baráti Társaság. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító ragasztása részben elengedett.
17983.

Rufpreis:
1 800 HUF
Makai István: Korszerű rádiókészülékek rendszere, építése. (Gyakorlati útmutató építők és javítók számára.) Bp., 1941., Szerzői. Kiadói papírkötés.
17984.

Rufpreis:
2 000 HUF
Pásztor Gedeon-Szepessy Andrásné-Kékesi Tamás: Színesfémek metallurgiája. Bp., 1990., Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17985.

Rufpreis:
1 600 HUF
2 db rádiós könyv: Sugár Gusztáv: Megszólal a rádió; A néprádiótól a műholdas televízióig. Bp., é.n. AD kiadó. Kiadói papírkötésben
17986.

Rufpreis:
2 400 HUF
A magyar ipar. Szerk.: Dr. Árvay József. Bp., 1941, Halász Pál (Athenaeum-ny.), 494 p., 144+(6) p. (A magyar kézművesipar), 160 p. (Adattári rész). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a kötés kissé laza.
17987.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kulin György: A távcső világa. II. köt. Bp., 1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Szövegközi és egészoldalas képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a könyv elején egy lap hiányzik, egy kijáró táblával.
17988.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hofer Rezső: Requiem az első magyarországi szénbányáért és bányászaiért. Oroszlány, 2020., Oroszlány Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17989.

Rufpreis:
1 800 HUF
17990.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Dr. Vörös Imre: Géprajz. Bp.,1963, Tankönyvkiadó. Nyolcadik, átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés.
17991.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF