Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 22

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I-II. kötet. I. köt.: A magyar sport őskora. Dr. Karafiáth II. köt. Széchényi-Wesselényi és még egy nemzedék 1820-1874. Az I. kötet elején a szerző, Dr. Siklóssy László (1881-1951) író, ügyvéd, művelődéstörténész, esztéta, újságíró és szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1927-1928., Országos Testnevelési Tanács. A mű 3. kötetben teljes! Átkötött kopott félvászon-kötés.
17394.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Garth Hattingh: Hegymászók kézikönyve. Bp., 1999. Park. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
17395.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Hajós Alfréd: Így lettem olimpiai bajnok. Bp., 1956, Sport Lap- és Könyvkiadó, 95 p. + 12 t. Első kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, belül jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 2100 példányban.
17396.

Rufpreis:
5 000 HUF
Michelet, Jules: The Mountain. London, 1875, T. Nelson and Sons. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél, sarkoknál szakadt, viseltes állapotban.
17397.

Rufpreis:
6 000 HUF
Sakk lexikon. Ford.: Bakcsi György. Bp., 1994, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón apró sérülésekkel.
17398.

Rufpreis:
5 000 HUF
Polgár László: Ne ölj! Ne mortigu! Harc a terrorizmus ellen. Batalo kontrau la terorismo. A szerző, Polgár László (1946- ) eszperantista, pedagógus, sakkedző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2004., Polgár Kft. Magyar és eszperantó nyelven. Kiadói papírkötés.
17399.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
17400.

Rufpreis:
5 000 HUF
17401.

Rufpreis:
3 000 HUF
Albrecht Kir. Herceg et al.: Magyar Sport. Bp.,[1934], Merkantil-ny. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17402.

Rufpreis:
3 000 HUF
17403.

Rufpreis:
1 600 HUF
Garth Hattingh: A világ legszebb hegycsúcsai. Bp., 2001, Park Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17404.

Rufpreis:
2 400 HUF
Gallov Rezső: Londoni olimpiák 1908 -1948 - 2012. Bp., 2011, Kossuth. Kiadói papírkötés. A szerző, Gallov Rezső (1936- ) edző, újságíró, sportvezető által DEDIKÁLT példány!
17405.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF