Bücher: Jura

Zahl der Lose: 13

cca 1820 Practica Observationes circa Processus Tabulares, auctore Samuelle Tothpápay collers. Pesthini ca 1820. Kézirat 189 oldalon. Modern bordázott egészbőr kötésben
17416.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Articuli Diaetales Posoniensis Anni 1791. Posonii, 1791. Füskuti Landerer. 136p. Néhány lap kissé szamárfüles. Fűzve, korabeli papírborítóban.
17417.

Rufpreis:
8 000 HUF
Opinio Excelsae Regnicolaris-Deputationis pro motivis suffulta, pertractandis in consequentiam Articuli 67: 1790/1 elaboratis Systematicis Operatis Articulo 8. 1825/7 exmissae, circa Objecta ad Deputationem Commercialem relata. Posonii [Pozsony], 1830, Typis S. L. Weber. Latin nyelven. Kihajtható táblázatokkal. Modern félvászon-kötésben, egy-két ceruzás bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
17418.

Rufpreis:
8 000 HUF
1836-dik évi országgyűlési törvény czikkelyek. Modern papírkötésben, helyenként kis foltokkal, lapszéli javításokkal, intézményi bélyegzővel, 525-622 p.
17419.

Rufpreis:
6 000 HUF
Dr. Beck Salamon: Négy értekezés. Bp., 1941, szerzői kiadás (Karcag, Kertész József-ny.), 80 p. A szerző által DEDIKÁLT példány. Sérült kiadói papírkötés, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Hiányos (a könyv teljes terjedelme 212 oldal).
17420.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kis János: Vannak-e emberi jogaink. Bp., 1986, Független Kiadó. Szamizdat! Kiadói papírkötés, foltos.
17421.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Magyarországi rendeletek tára. Huszonegyedik folyam 1890. Kiadja m. kir. belügyministerium. Bp., 1890., Nágel Ottó,(Pest Könyvnyomda-Rt.), 116+III-X+260+2+VI+261-756+X+757-1124 p.+2 t. Átkötött félvászon-kötés, belügyminiszeri bélyegzéssel, kopott borítóval, kis foltos lapokkal.
17422.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vadász Lajos: Tételes magánjogunk. 1942-1944. (2 év fontosabb magánjogi törvényei, rendeletei és bíró gyakorlata.) Bp., 1944, Hámori, IX+136 p. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzésekkel, kissé kopott borítóval.
17423.

Vadász Lajos: Tételes magánjogunk. 1942-1944. (2 év fontosabb magánjogi törvényei, rendeletei és bíró gyakorlata.) Bp., 1944, "Hámori", IX+136 p. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzésekkel, kissé kopott borítóval.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ereky István: Jogtörténelmi és közigazgatási jogi tanulmányok. I. köt. III. rész. Eperjes, 1914, Sziklai Henrik, 353-402 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással, néhány lapon szakadással.
17424.

Rufpreis:
2 000 HUF
Katona Géza: A nyomok azonosítási vizsgálata a büntetőeljárásban. Bp., 1965., Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1600 példányban.
17425.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kriminológiai és kriminalisztikai tanulmányok XI. Bp., 1974, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 441+(1) p. Kiadói papírkötés, a borítón minimális sérülésekkel. Megjelent 1200 példányban.
17426.

Rufpreis:
2 000 HUF
17427.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF