Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 18

Fülöp Mihály: Természet, vadászat, állatok. Képekkel díszítette Sztankóczy Géza. Budapest, 1934. Nyomt. Sárik Gyula és Géza, Cegléd. 158 + [1] p. Szövegközti képekkel. Fűzve, illusztrált kiadói papírkötésben.Sárült, ragasztott borító. hátul lefestve
17901.

Rufpreis:
8 000 HUF
Vadász- és halászsport 1942. Szerk.: József Ákos és József Lajos. Kolozsvár-Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor - Minerva, 236 p. + 6 t. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
17902.

Rufpreis:
3 000 HUF
20
Majthényi László: Vad- és halételek a nyugati végeken. Ferkovics József rajzaival. Szombathely, 2020, Szülőföld Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, az utolsó lap kissé sérült.
17903.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vadat, halat, s mi jó falat... Magyar ízek, Vadételek, Halételek. 2 db DVD receptekkel, füzet mellékletek. NM
17904.

Rufpreis:
2 400 HUF
Éhik Gyula: Prémek és prémes állatok. Szent István Könyvek 94. Bp., 1931, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással.
17905.

Rufpreis:
1 800 HUF
17906.

Rufpreis:
3 000 HUF
József Ákos: A kotorékvadászat. H.n., 2018, Fehér Mihály-Kertész Sándor-Nimród Vadászújság. Reprint kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé hullámos lapokkal, a borítón/lapokon kisebb hibákkal.
17907.

Rufpreis:
2 000 HUF
26
Füzesiné Szegvári Zsuzsa: A magyar vizsla. Kutyatár. Bp., 2004, Elektra Kiadóház. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17908.

Rufpreis:
2 400 HUF
Sportvadászok könyve. I. köt. (Orosz nyelvű). Moszkva, 1955, Testnevelés és Sport Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17909.

Rufpreis:
1 800 HUF
József főherceg: Erdei magány és egyéb vadásztörténetek. Bp., 1913, Athenaeum, 1 t. + 243+(1) p. + 12 t. Első kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér fotókkal. A könyvdíszeket Neogrády Antal és Hanuszik László rajzolta. Kiadói díszes, aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, egyébként jó állapotban.
17910.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
9
Gordon Young: Thaiföldi vadászkalandok. Ford.: Kőszegi Imre. Bp., 1970, Táncsics. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17911.

Rufpreis:
1 200 HUF
Jagd und Angelsport in Ungarn. Bp., 1988. Corvina.
17912.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF