Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 15

18058.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Die Frau als Hausärztin - Das goldene Frauenbuch Stuttgart, Süddetsches Verlag. 875p. Kiadói festett vászonkötésben
18059.

Rufpreis:
6 000 HUF
18060.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
18061.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Gottfried Keller: Sieben Legenden. Mit 16 Originallithographien und Buchschmuck von Fritzi Löw. Wien,én.,Anton Schroll, 191+4 p.+16 t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, ex libris-szel. Számozatlan példány. + Kiadói prospektussal.
18062.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Benjamin Farnklin: The works of -- written by himself. London, 1819. J. Walker. 2t (rézmetszet) + 310 p. Korabeli aranyozott félbőr kötésben kopásokkal
18063.

Rufpreis:
3 000 HUF
Carroll, Lewis: Alices Adventures in Wonderland and Through the Looking-Glass. (London, 1998), Puffin Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18064.

Carroll, Lewis: Alice's Adventures in Wonderland and Through the Looking-Glass. (London, 1998), Puffin Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
1 800 HUF
Illutrated daughters of Britannia. London, 2001. Harper Collins. Sok képpel 192p. Kiadói vászonkötésben
18065.

Rufpreis:
2 400 HUF
Yao Dan: Chinese Literature. Peking, 2007. China Intercontinental Press. Kiadói papírkötésben
18066.

Rufpreis:
2 000 HUF
Sarah Duque - Mario Bucci: Accadde una volta a Venezia. Firenze, 1986, Cantini. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
18067.

Rufpreis:
2 400 HUF
Thomas Harris: Hannibal. London, 1999, William Heinemann. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kisebb ázásnyommal.
18068.

Rufpreis:
2 000 HUF
Enlisch, dr. Paul.: Sittengeschichte des Orients. Mit über 200 Bildern. Wien, é.n. Phaidon. Kiadói aranyozott vászonkötésben, kis kopással
18069.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF