Zsolnay porcelán "Soproni emlék", matricás, jelzett, kis kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-porcelan-Soproni-emlek-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-10C3977C3974-cm~II2830782
2830782
11265
440
Beschreibung: Zsolnay porcelán "Soproni emlék", matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×7×4 cm