Meissen MALÉV emblémás porcelán készlet, jelzett, vegyes méretben, kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Meissen-MALEV-emblemas-porcelan-keszlet-jelzett-vegyes-meretben-kis-kopasokkal-Felteheto~II2889241
2889241
11302
440
Beschreibung: Meissen MALÉV emblémás porcelán készlet, jelzett, vegyes méretben, kis kopásokkal. Feltehetően a korai évek első osztályának készlete
: nagy_andras