Herendi népviseletes lány, kézzel festett, jelzett (Csapváry Károly),... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-nepviseletes-lany-kezzel-festett-jelzett-Csapvary-Karoly-kis-kopasokkal-m30-cm~II2892723
2892723
11187
440
36000
Beschreibung: Herendi népviseletes lány, kézzel festett, jelzett (Csapváry Károly), kis kopásokkal, m:30 cm
: karap_norbert