Herendi kék virágmintás salátás tál, jelzett, kis kopással, 26 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-kek-viragmintas-salatas-tal-jelzett-kis-kopassal-26-cm~II2847140
2847140
11229
440
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Herendi kék virágmintás salátás tál, jelzett, kis kopással, 26 cm
: nagy_andras