11419. 440. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Antik porcelán emlékbögre, irizáló, plasztikus virágos mintával, kopásokkal, m: 8,5 cm + Pfeiffer & Löwenstein tányér/alj, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras