11601. 440. Gelaufene Fernauktion Gläser
1 000 HUF
0 HUF
Gyertyatartó, jelzett: Eisch, sárga váza, zöld, fehéres tálka, üveg, kopásokkal, sárga váza teteje lecsiszolva, m: 20-29 cm, d: 16,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert