11598.
440. Gelaufene Fernauktion
Gläser
4 800 HUF
August Walther lila üveg kehely, oldalán aranyszínű, reliefszerű díszítéssel. Alján jelzett: Walther D.R.P. ang., Németország, XX. sz. első fele. Peremén kis csorbával, d: 11 cm, m: 9,5 cm