12016.
440. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal. 51,5x44 cm