Plakat

Zahl der Lose: 80

Egy nap a világ, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Írta és rendezte: Vaszary János. Páger Antal, Muráti Lili, Bilicsi Tivadar szereplésével. Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal, lap tetején elszíneződéssel, korához képest jó állapotban. 84×30 cm. Az interneten fellelhető információk szerint a film elveszett. / Vintage Hungarian poster of a movie that is lost, with very small tears, lithograp on paper.
18013.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
18014.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
18015.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
1867 Szabad királyi Kis-Szeben városának vezető politikusai, városvezetői, nagy méretű hirdetmény plakát 40x50 cm
18016.

Rufpreis:
6 000 HUF
18017.

Rufpreis:
6 000 HUF
1881 Lótenyésztési jutalomdíjosztás nagy méretű plakát 50x70 cm Hajtva
18018.

Rufpreis:
5 000 HUF
1919 márciusa, választási gyűlési plakát, Ausztria, Deutschfreiheitlicher Volksverein und Bauernbund für den Pongau, Ringlschwendtner & Rathmayr nyomda, Salzburg, papír, lap széle kissé sérült, hajtásnyommal, feltekerve, 31x63 cm
18019.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
18020.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
18021.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
18022.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
18023.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
1987 Mai dolgok. A nyolcvanas évek brit festészete és szobrászata. Műcsarnok, Bp. Kiállítási plakát. Francis Bacon Figure in movement c. festményének részletének reprodukciójával. Nyomat, papír. Kissé sérült. 84×59 cm.
18024.

1987 Mai dolgok. A nyolcvanas évek brit festészete és szobrászata. Műcsarnok, Bp. Kiállítási plakát. Francis Bacon "Figure in movement" c. festményének részletének reprodukciójával. Nyomat, papír. Kissé sérült. 84×59 cm.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF