17253.
440. Gelaufene Fernauktion
Musik Schalplatten und CD-s, DVD-s
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Gramofon lemezek gyűjteménye, össz. 9 db: Chappy Tánczenekar: Mecseki induló - Fox (Columbia Records), Radiola tánczenekar, énekel Fekete Pál: Nincs egyéb boldogság semmi/Kérem én csak bámulom magát (Radiola Electro Records), stb. Aranyozott félvászon kötésű albumban, borítón Gramofon lemezek "Kultura" hangszer- és zongoraterem, Bp., Ix., Calvin-tér 7 felirattal, hátoldalán Vidor A budapesti cég feliratával, gerince kissé saérült