cca 1930-1940 A Duna Paks-Mohács (80 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 13. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Minimális lapszéli sérülésekkel, 196x24 cm