13292.
440. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
cca 1935 A nádudvari Győry család címere, tempera, papír, sérült üvegezett keretben, papír hullámos, 27,5×21 cm