Ovális ezüstözött 2 fogantyús kináló, 4 karmos-golyós lábon, porcelán... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Ovalis-ezustozott-2-fogantyus-kinalo-4-karmos-golyos-labon-porcelan-aljan-jelzett-ta~II2815732
2815732
11811
440
15000
Antique
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Ovális ezüstözött 2 fogantyús kináló, 4 karmos-golyós lábon, porcelán (alján jelzett) tállal,korának megfelelő kopásokkal. 28x14x11cm
: nagy_andras