11950. 440. Gelaufene Fernauktion Antik
4 000 HUF
13
0 HUF
Fasírtszedő, sárgaréz villa, csuklós szerkezettel, kopott, ezüstözés nyomaival, jelzett: Alfred Zander, Bécs, 1910 körül, 25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert