10657.
440. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
30 db metszet, XIX. sz. közepe-második fele, többségében életképek. Klf. technikák (acélmetszet, litográfia stb.), papír, többségében foltos, részben kissé sérült, klf., méretekben, mappában