10488.
440. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Zürich. Rézkarc, papír. Kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 11,5x7,5 cm