10396.
440. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. elején működött alföldi, feltehehetően makói festő: Gólyafészek, 1916. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív fakeretben. 45x35 cm