10510.
440. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Marokkói asszonyok, 1920-as évek. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 65x50 cm