10508.
440. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 43,5×40 cm