10561.
440. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Jelzés nélkül: Fiú portré. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 37x27 cm