Gárdonyi jelzéssel: Cinka Panna. Olaj, vászon. 80x60 cm Keretben. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Gardonyi-jelzessel-Cinka-Panna-Olaj-vaszon-80x60-cm-Keretben~II2785988
2785988
10451
440
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Gárdonyi jelzéssel: Cinka Panna. Olaj, vászon. 80x60 cm Keretben.
: pk