Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balaton vadkacsákkal. Pasztell, papí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tunyogi-Szucs-Sandor-1890-1974-Balaton-vadkacsakkal-Pasztell-papir-jelezve-jobbra-lent-Tu~II2750683
2750683
10344
440
44000
Rufpreis:
44 000 HUF 118,92 EUR , 129,41 USD
Beschreibung: Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balaton vadkacsákkal. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent: Tunyogi Szűcs, üvegezett fakeretben. 42,5x52,3 cm
: pk