Rubint Ávrahám Péter (1959-): Sailing, 2016. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Rubint Ávrahám Péter Művészeti Alapítvány bélyegzőjével, dekoratív fakeretben. 64x49 cm