Nánay Szilamér (1952-): Az élet meg nem áll, 1986. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Zichy Galéria címkéjével és a művész saját címkéjén autográf felirattal. Díszes, sérült fa keretben, 45×75 cm