Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): The point is the packaging. Olaj, vászon... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Boglarka-Aliz-2001-The-point-is-the-packaging-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent-hat~II2848239
2848239
10009
440
90000
Beschreibung: Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): The point is the packaging. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 80x60 cm.
: pk