Mártonfi Benke Márta (1958-): Színes város. Akvarell, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Martonfi-Benke-Marta-1958-Szines-varos-Akvarell-papir-jelzett-Paszpartuban-29-5x39-cm~II2891205
2891205
10217
440
Beschreibung: Mártonfi Benke Márta (1958-): Színes város. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 29,5x39 cm
: karap_norbert