Benkóczy Péter (1946-): Dunakanyar. Olaj, karton, jelezve jobbra lent,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Benkoczy-Peter-1946-Dunakanyar-Olaj-karton-jelezve-jobbra-lent-45x70-cm-dekorativ-fakere~II2887972
2887972
10039
440
Beschreibung: Benkóczy Péter (1946-): Dunakanyar. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, 45x70 cm, dekoratív fakeretben. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából.
: pk