13573.
440. Gelaufene Fernauktion
Foto
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1953 Brno fényképalbum, 20 db fotóval, városrészletek, utcaképek járművekkel (troli, villamos) stb., cseh nyelven feliratozva, zsinórfűzésű vászonkötésen aranyozott BRNO felirattal és címerrel, karton tokban, fénykép méret: 13×18 cm / 1953 Brno photo album with 20 photos of the city, in linen binding, photo: 13×18 cm