18156.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Állatok, emberek és istenek. Beasts men and gods. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,[1926], Franklin, 240 p.+1 (Ossendowski menekülésének útja Ázsiában, kihajtható térkép) Kiadói aranyozott egészvászon kötés