18474.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
15
Gyakorlati gazdalexikon I-II. köt. Szerk.: Mille Géza. Bp., [1927], Sylvester-ny. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói/átkötött egészvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, az I. kötet borítója sérült.