18368.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
10 000 HUF
11
Malonyai Dezső: A magyar nép művészete I-V. kötet Komplett Reprint. Bp., 1909, Franklin-Társulat (1985, Helikon). Hasonmás kiadás számos képpel, műmelléklettel és színes táblával, kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban tékával