11289. 439. Gelaufene Fernauktion Porzellan
10 000 HUF
0 HUF
Régi Hollóházi váza, keménycserép, jelzett: Hollóháza felirat, Szakmáry feliratú holló, fenyő, körülötte Hollóháza felirat. Kopásokkal, m: 23 cm, d: 13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert