11412. 439. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 800 HUF
0 HUF
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Püspöki Palota, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras